30 Nisan 2010 Cuma

Yeni.. Yep yeni bir dönem

1 Mayıs 2010 tarihi itibari ile yeni bir göreve başlıyorum.. Pazarlama işlerini artık ben yapacağım. Arkadaşlarım kesinlikle doğru karar diyorlar.

Yeni araçların gelecek olması aktivitelerin çok olacağını belli etti. Şimdiden projeler önüme yığıldı. Hangi birini gerçekleştireceğiz henüz belli değil ama çok yoğun bir bahar olacak...

Diğer işimide yapacağım tabii bu arada. Bu da 2 kişilik ferformans! demek..

Yöneticim ikisinide yaparsın o konuda hiç şüphem yok diyor..

Hayırlısıyla başlayalım bakalım ;)

24 Nisan 2010 Cumartesi

Yeni Touareg İstanbul' da


Satış ekibi 1 haftadır Antalya'da lansmanda. Ben gidemedim :(

Köprülü kanyonda yeni Touareg'i test edemedim..

Nihayet bende test edebileceğim ama köprülü kanyonda sürüş keyfi bir başka olurdu tabi ki..

27 Nisan 2010 Salı günü 08:00 - 17:00 saatleri arasında Doğuş Oto Esenyurt'ta Yeni Touareg'i test etmek isteyen olursa bekleriz..

16 Nisan 2010 Cuma

Uzun bir aradan sonra

Alev ile hergün kaç defa konuşuyoruz bilmiyorum. 7/24 bağlantıdayız ama yaklaşık 2aydır buluşamadık. Hep bir aksilik / iş çıktı...

Salı akşamı iş çıkışı buluştuk nihayet. Havanın güzel olmasından faydalanmak istedik. Kış bahçesi olan ve benim Beyoğlu'nda en sevdiğim mekanlarımdan biri Cafe Krepen'e gittik.

Tabii bu gidişim de arkadaş torpili var.. Şirkette birlikte çalıştığım ve aynı serviste yolları arşınladığım Can'ın en yakın arkadaşı mekânın işletmecisi..(Bunu öğrenmem de çok komik olmuştu)

Çenemiz düştü yemekleri söylemeyi unuttuk. Garson gelip gelecek misafiriniz yoksa servis açalım demese aklımızada geleceği yok :) Ben aylardır yemediğim bir Bolero, Alev de Tavuklu Caesar Salata istedi..

21:00'e doğru bir kahve içemeye klasikleşmiş kahve molası için Mandabatmaz'ın yolunu tutuk :) son bir manevra ile sıcak mekan tercih edelim deyip Starbucks'un koltuklarına attık kendimizi. Kahveler bitip muhabbet bitmeyince Cumartesi kaldığı yerden devam ederiz diyerek evlere dağıldık. Alev taksiye ben Bolstancı dolmuşuna..

Cumartesi'de Bahar Korçan defilesindeyim.. Öhöömmm Öhööömm..


Cafe Krepen
İstiklal Cd.Halep Çarşısı No:140 Beyoğlu
Telefon : 0 212 249 80 13
Hafta sonu gidecekseniz rezervasyon yaptırmanızda fayda var..

Manda Batmaz
Bir tarif.. Tünel'e doğru yürürken sağda Barcelona Cafe & Patisserie'nin sokağında.. Bir diğer tarif ise St. Antoine Kilisesi'nin karşı sokağında..
Yer bulupta oturabilirseniz ne ala :)

12 Nisan 2010 Pazartesi

Yeni yeni..

1-2gün gergin olsamda kısa sürdü atlattım çabucak.. Zamanında çok çok üzüldüğüm şeyleri yutmak hiç olmamış gibi davranmak bana göre değil... Yapamıyorum malesef ki..

Şimdi ise takmıyorum.. Çünkü sadece kendimi yıpratıyorum öyle olunca. Kötü şeyleri kısa geçiyorum şimdi.

Güzellikler / değşiklikler oldu geçen hafta içinde.. Oysa sadece şaka ile başlamıştı sonra ciddileşti. Süreç tamamlansın yazacağım en kısa sürede. (+1 tane daha yazılacak madde daha işte!)


O kadar çok şey birikti ki yazılacak.. Unutmamak gerek yazmam gerek diyorum ama yazamıyorum.. Fırsat bulamıyorum..


En acilinden bir netbook almalı birde vıınnnn! yolda sıkıntıdan patlamaktansa yazarım en iyisi diyorum..


3saatlik uyku ile uyurgezer moddayim.. Mesai bitse kendimi servise atsam diyorum hemen uyumak için.
Yarın dünden daha güzel olsun :)